Fľaša kvalitného nápoja je ideálnym darom pod stromčekom. Doprajte svojim najbližším dokonalý pôžitok z vianočného darčeka. V našej ponuke nájdete zaujímavú kolekciu obsahujúcu značkový alkohol s príjemným prekvapením. Ako sa hovorí sto ľudí sto chutí, ale jedno je isté, u nás si vyberie každý. 


Tradičná Bošácka slivovica

Destilát najvyššej kvality sa vyrába podľa osvedčených receptúr. Ovocie sa kvasí a destiluje tradičnou metódou. Výsledkom je lahodná chuť pravého slivkového destilátu bez žiadnych umelých prísad. Bošácka slivovica je značkou kvality a symbolom nielen dolín Bielych Karpát ako aj celého Trenčianskeho kraja. Darčekové balenie v našej ponuke obsahuje okrem unikátnej fľaše Stepanow slivovice aj dva elegantné tulipánové poháre na stopke. 


Prvá slovenská whisky

Whisky Nestville sa vyrába v rovnomennej destilérke, ktorá sa nachádza v dedinke Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Základom whisky je krištáľovo čistá voda, ktorá preteká cez Belianske Tatry až do Ľubovnianskej Kotliny. Je obohatená o jedinečné minerálne zloženie a prírodne filtrovaná cez horniny. Aj vďaka nej má whisky Nestville nezameniteľnú chuť. Na jej výrobu sa používajú vybrané druhy sladu a obilia. V našej ponuke nájdete darčekové balenie s Nestville Cherry Liqueur s príchuťou čiernej višne. Je vhodný aj ako aperitív k sviatočnému stolu. Zaujímavým balením je Whisky Nestville uložený v drevenom kufríku. Vskutku originálnym balením, ktoré sa postará o poriadne vianočné prekvapenie, je Whisky Nestville s dreveným súdkom. 


Originály zo Spiša 

Nič nepokazíte ak svojich najbližších obdarujete nezameniteľným slovenským destilátom KOSHER, ktorý symbolizuje tradičné hodnoty regiónu Spiš. V ponuke máme Spišskú Slivovicu, Hruškovicu aj obľúbenú Borovičku. Destiláty sú poctivo vypálené z kvalitného slovenského ovocia. Vyznačujú sa výnimočnou chuťou šťavnatých odrôd z vychýrených sadov. 


Prémiové brandy

Pravé brandy Zamoyski vznikol destiláciou vybraných európskych odrôd vína. Preto sa brandy často označuje za vínny destilát. Má nádhernú jantárovú farbu a bohatú harmonickú chuť. Minimálne 3 roky dozrieval v sudoch na základe čoho získava buket po dubovom dreve. V ponuke máme aj exkluzívnu gruzínsku brandy Sarajishvili VSOP s jedinečnou zamatovou chuťou, ktorú znalci označujú za jedno z najlepších brandy na svete. 


Luxusný cognac

Označenie cognac môže niesť len nápoj, ktorý bol vyrobený v oblasti Cognac v západnom Francúzsku. Jedinečný Cognac Hennessy má jasnú farbu so zlatistým odtieňom. V chuti cítiť vanilku a bobuľové ovocie. Cognac sa môže degustovať samotný a je taktiež vynikajúcou prísadou do miešaných drinkov. Na to vám poslúži originálny shaker, ktorý je súčasťou nášho darčekového balenia. 


Svetová whisky 

Whisky sa odjakživa považuje za nápoj gentlemanov. Tak nestrácajte čas výberom vianočného darčeka a stavte na svetovú whisky. Produkcia írskej a škótskej whisky patrí k najvychýrenejším. V ponuke máme vynikajúcu 10-ročnú írsku whisky značky Bushmills. Ide o Single Malt v preklade jedno sladovú whisky, ktorá sa už tradične umiestňuje na najvyšších priečkach. Vyznačuje sa jemnou ovocnou chuťou s trieslovým dozvukom. Darčekové balenie obsahuje dva originálne poháre. Medzi najpredávanejšiu škótsku whisky sa bezpochyby radí Whisky Ballantines. V každej fľaši sa snúbi štyridsať rôznych vyzretých whisky zo všetkých kútov Škótskej Vysočiny. Ballantines je známa svojou komplexnou chuťou so sladkastým podtónom. Jemná a elegantná škótska whisky je to najlepšie čo môžete darovať pod stromček.

Viac darčekových balení nájdeš sem.