Vianoce sa blížia a ošiaľ spojený s výberom toho pravého darčeka nám namiesto radosti spôsobuje nemalé starosti. Chceme vybrať niečo originálne čo poteší našich najbližších. Nelámte si už hlavu s výberom dokonalého vianočného darčeka a nechajte si od nás poradiť. Pripravili sme si pre vás dôkladne vyskladané sety, ktorých obsah poteší každého kto obľubuje kvalitné nápoje. Má rád whisky, brandy, rum alebo dá prednosť vodke? Je si z čoho vybrať. 


Jack Daniels v puzdre od gitary

Milovníkov americkej whisky nepoteší nič viac ako kultový Jack Daniel's. O to viac ho prekvapí unikátne darčekové balenie v podobe repliky puzdra od gitary, a to nemusí byť ani muzikant. Jack Daniel's sa vyrába len v štáte Tennessee. Častokrát sa označuje za bourbon keďže výrobný proces je veľmi podobný. Základom je kvasiaci slad, ktorý pozostáva s približne 80% kukurice, zvyšok tvorí jačmenný slad. Filtrácia prebieha cez javorové uhlie vo veľkých drevených kadiach. Jack Daniel's sa stáča do vypaľovaných dubových sudov v ktorých začína doba zrenia. Chuť nápoja tak nadobúda ľahkú vôňu s dymovým dozvukom, v ktorej cítiť zmes orechov s podtónom karamelu. V našej kolekcii nájdete aj darčekové balenia Jack Daniel's s ploskačkou, so sklenenými pohármi, alebo dokonca aj s budíkom


Obľubuje vodku? 

Pre milovníkov vodky sme si pripravili špeciálne vyskladané darčekové balenia obsahujúce vodku Goral s ikonickými pohármi. Nadčasová chuť vodky podlieha starej receptúre z liehovarníctva z mestečka Stará Ľubovňa. Základ tvorí znamenitá voda z tatranských prameňov a vysokokvalitná tvrdá pšenica. Goral vodka je známa svojou lahodnou jemnou chuťou, ktorá v ústach zanecháva korenistý dozvuk. Okrem vodky Goral sme si pre vás pripravili darčekové balenie s luxusnou vodkou Double Cross, ktorá sa taktiež vyrába v Starej Ľubovni. Výnimočnosť dotvára 7-násobná destilácia a 7-kolónová filtrácia, pričom posledný stupeň filtrácie predstavuje diamantový prach. Už samotný dizajn fľaše je unikátny. Je vyrobená z francúzskeho krištáľu s vygravírovaným slovenským dvojkrížom a úryvkami básni od najlepších slovenských poetov. Darčekové balenie obsahuje sklenené poháre, ktoré kopírujú dizajn fľaše.


Slovenský unikát Tatratea

Originálny tatranský čaj sa stal slovenským fenoménom. Zloženie lahodného liehového nápoja dotvára extrakt z byliniek v spojení s kvalitným čiernym čajom, zmesou ovocných destilátov a krištáľovo čistej tatranskej vody. Tatratea je balený v unikátnej fľaši, ktorá pripomína termosku. Zdobí ju logo v tvare “T” vyplnené čičmansko-folklórnym vzorom a staroslovanskými symbolmi. Tento nápoj môžete degustovať s kockami ľadu alebo aj ako prísadu do horúceho čaju. 


Tatranský balzam 

V našej ponuke nájdete darčekové balenie výnimočného likéru Tatra Balsam Špeciál. Tento lahodný “balzam” sa vyrába podľa domácich receptúr, ktorého základ tvoria starostlivo vybrané horské byliny. Spoločne vytvárajú charakteristickú chuť a vôňu tohto likéru v ktorom cítiť podtón bazalky, levandule a majoránu. Samotné darčekové balenie je výnimočné, a to vo forme keramickej fľaše doplnenej originálnymi pohárikmi. 


Teplo s rumom 

Medzinárodne oceňovaný 12-ročný rum El dorado je ideálnym darčekom pod stromček. Predstavuje zmes špeciálne vybraných rumov, ktoré zreli v starých dubových sudoch po bourbone. V chuti cítiť šťavnatosť tropického ovocia s náznakmi medu, hnedého cukru a korenia. Darčekové balenie obsahuje sklenené poháre tvarované tak, aby si rum v nich zachovával aróma čo vedie k dokonalému pôžitku počas degustácie. Unikátnou rumovou liehovinou je Captain Morgan Spiced Gold, ktorý sa vyrába z melasy, cukru a korenia. 

Chuť dotvárajú prírodné arómy. Darčekové balenie obsahuje pohár určený pre vychutnávanie si skvelého rumu Captain Morgan.

 

Viac darčekových balení nájdeš sem.